Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,75 zł , zmiana od tamtej pory: 56,87%

Re: Nowy komunikat dla spółki

Zgłoś do moderatora
takich pozytywnych raportów to co roku wychodzi około dwóch a kurs stoi i jakoś nie przekracza ceny sprzed debiutu więc osobiscie nie oczekuje po tym komunikacie jakiegoś mega zainteresowania spółką co wpłynęłoby na większą płynność tej spółki.
Może jakieś info o dywidendzie podniesie kurs w górę...ale znając życie dywidendy nie bedzie za rok 2017 a może dopiero za 2018.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CPGROUP -6,04% 9,02 2021-10-26 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.