Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,49 zł , zmiana od tamtej pory: 89,80%

Re: nowi członkowie RN

Zgłoś do moderatora
Dnia 2024-07-01 o godz. 16:07 ~olf napisał(a):
> Słyszeliście o nowych członkach RN?
> > https://www.cire.pl/artykuly/serwis-informacyjny-cire-24/nowe-osoby-w-radzie-nadzorczej-resbud-se
> > Jakieś przemyślenia?

''' Robert Wąchała
Jako dyrektor Departamentu Nadzoru Obrotu (2007-2018), nadzorował wykonywanie przez emitentów obowiązków informacyjnych, wykrywanie przestępstw manipulacji i wykorzystania informacji poufnych, ''''


mam przemyślenia :

1. Chemoserwis Dwory - manipulacje akcjami i informacjami poufnymi
2. Atlantis - uprzywilejowane emisje i obrót nimi
3 . Resbud - alians z ruskimi na wsteczne przejęcie

Za dobre zachowanie - nagroda się należy ! ! !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EQUNICO -0,79% 1,25 2026-03-11 15:26:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.