Myślę że wpadnie coś fajnego jak się uspokoi sytuacja z wyborami w stanach Jestem tu na tyle długo że już ładnie zarobiłem sprzedając połowę akcji, a teraz trzymam resztę czekając na koniec tej pięknej opowieści jaką jest DW Jest też inna Polska spółka IT której akcje kupiłem niedawno mimo, że kupa troli wieściła bliski koniec tak jak na DW, a dziś pokazali piękne ESPI na 90mln Powoli zaczynam przesuwac pieniądze na spółki IT To jest przyszłość panie i panowie Pozdrawiam