No miałem pisać, że dawno już nic nie było ;) Jest duża szansa na info z armii związane z umową ramową choć zastanawia mnie czego jeszcze o tym nie informowali. Druga sprawa to pilotaż w Toronto. Mam nadzieje, że też on się zamieni w coś realnego. W tamtym miesiącu odbyła się konferencja IACP 2020 - mimo, że wirtualnie to również powinno się przekształcić w nowe kontakty biznesowe.