Ze swojego doświadczenia muszę przyznać ci rację odnośnie tego że na rynku spadkowym rosną takie małe spółki jak Kopex -tu korelacja jest odwrotna ,dlatego właśnie czekam na spadki na WIG 20 i WIG 30-a w związku z tym widząc że masz pojęcie o inwestowaniu- powiem ci bez naganiania że kto teraz zainwestuje w EMT- to do marca 2019 r zarobi100%.Widzisz że nie jestem psem ogrodnika -miło jest jak z twojej wiedzy inni mają pożytek.