Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,60 zł , zmiana od tamtej pory: -13,62%

Re: nowe studio w krakowie

Zgłoś do moderatora
Dotarły do mnie te informacje, dlatego mówie raport za Q2. Widać ile jest kasy i ile wydają na finansowanie własnych projektów, ponieważ za Daggera już im nie płacą. To starcza na dłuzej niż 12 miesięcy jak na niczym nie zarobią lub nie znajdą wydawcy. Ze slajdu 4 wnioskuje, że w kolejne 2 lata będą przynajmniej 3 premiery oraz do 3 transakcji z wydawcami. peoplecanfly.com/wp-content/uploads/2022/09/pcf-omowienie-wynikow-pl-hy-2022.pdf
Ile to warte trudno wyliczyć. Nic nie wiadomo o Gemini, Dagger, Bifrost, Victoria i Thunder.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -1,08% 36,80 2023-02-09 13:52:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.