Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: -67,50%

Re: Nowe rozdanie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-11-20 o godz. 08:54 ~Waldek napisał(a):
> Za tydzień walne. Czy przyniesie jakieś decyzje rzutujące na przyszłość spółki ?? Jakieś przemyślenia ??

Co do przyszłości to wszystko jasne - jak podali w raporcie - muszą uzupełnić radę nadzorczą, bo po rezygnacji członka rada jest za mała, by podejmować jakiekolwiek decyzje. Napisali też, że rada "niezwłocznie wybierze zarząd". Może wtedy skończy się ta cisza w eterze. A potem? No, tak jak pisze Parkiet:
Na fali optymizmu inwestorów giełdowych w górę poszybowały notowania czołowych graczy na rynku marihuany medycznej. Wartość rynkowa firmy Canopy Growth Corp. pierwszego marihuanowego jednorożca (spółka, która osiąga 1 mld dolarów kapitalizacji), w ciągu 12 miesięcy wzrosła o ponad 80 proc. do 2, 36 miliarda dolarów.
Nasz Medical Cannabis (właśnie, czemu na giełdzie to wciąż Genesis Energy? Przecież sąd zmianę dawno zarejestrował) to do takich wyników ma daleko, ale jednak na razie to jedyna "marihuanowa" spółka na naszej giełdzie, więc szanse na pierwszego marihuanowego jednorożca są, nieprawdaż? ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.