Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Nowe prawo lepiej jak wrócą do notowań

Zgłoś do moderatora
Giełda jak nazwa sama mówi za siebie ,kup i sprzedaj ,tylko jeśli przyzwala się na działania które są przestępstwem. gospodarczym typu fałszywe informacje ,ludzie A kostkę masła idą do więzienia na GPW można. po przez fałszywe informacje wyciągniac miliardy i żyć bezkarnie to tylko w kraju typu Polska ,bezkarność i kłamstwa jak można być tak nie uczciwym można było podać różne powody ale tak bezkarnie zaniżyć kurs scalenie oszukać ludzi bo ma się władze ,to nie ma nic wspólnego z giełda i inwestycji to jawne bezkarne oszukiwanie ludzi którzy stracili cały dobytek życia ponieważ przyzwolenia na tego typu działania były i są bezkarne a ludzie za 100 zł zadłużenia mogą iść do więzienia a tu wszystko jakgdyby nic ,gdzie zasady ,gdzie przestrzeganie zasad giełdy to jawne oszustwo i za przyzwoleniem KNF ludzi odpowiedzialnych za przestrzeganie prawa gospodarczego

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.