Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Nowe prawo lepiej jak wrócą do notowań

Zgłoś do moderatora
Gdzie był KNF po pierwsze ,,scalenie ,następnie zawieszenie ,odwieszenie ,bez podania powodów ,kto pozwolił na złodziejstwo w biały dzień ,kto przyzwolił na działania które okradły ludzi z wszystkich oszczędności ,kto przyzwolił na nie uczciwe informacje ,kto pozwolił na zmianę nazwy bez podstawy itd jest tego tyle,ze szok ,jak można ,to nie ma bić wspólnego z giełda ,to była przestępczość i łapówki ,kto pozwalał na zwykle złodziejstwo ,ludzie potracili majątki a KNF uczestniczył w nie uczciwych zagrywkach ,można stracić na giełdzie ,jednak tutaj to nie była giełda to było przestępstwo i okradanie ludzi ponieważ ludzie inwestują na GPW po przez informacje a tutaj na tej GPW to układy i zwykle nie uczciwe zagrywki ,GPW przestała być giełda to nie ma nic wspólnego z giełda i inwestycjami

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.