Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,90 zł , zmiana od tamtej pory: 1,08%

Re: nowe otwarcie

Zgłoś do moderatora
a jednak, poszedłem na obiad a tu taki ładny obrót, chyba teraz nie trzeba juz objaśniać co będzie w najbliższych dniach...
nie będzie tu boryszewa czy jak na spólkach Patrowicza ale będzie konsekwentnie w górę szło
i nie dajcie się zwieść , chwilami będzie się wydawało że nikt nie chce kupować a za chwilę kurs pofrunie w górę
jak dla mnie 45 to tylko kwestia czasu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ESOTIQ 0,00% 37,30 2024-02-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.