@Akcjonariusz, Mylą się Wam perspektywy. Jako Polak uważam sprzedaż za 100USD za ogromny sukces, jakbym był pracownikiem Scope, albo gdybym był prof. Garsteckim uważałbym to za sukces KOSMICZNY i NIEWYOBRAŻALNY, ale jako zwykły akcjonariusz przeliczyłem po prostu przychód z takiej transakcji na ewentualną deywidendę na akcje i porównałem z obecnym kursem. Nie rozumiem o co Wam chodzi?
@ADS, ale przecież nie napisałem, że coś źle, tylko że przy cenie 100mln USD "szału nie ma". Takie są realia, a jeżeli się mylę sugeruję merytoryczne argumenty.