Wywalili troche ponad 50k papiera po średniej łącznej cenie 3,18. Nabyli obligacje w ilosci 216 w kwocie 25k pln. Czemu ma sluzyc to zagranie? 3 miesiace temu akcje chodzily po złotówce. Wydaje się, ze w tym tygodniu padnie nie jedno info o transakcjach.