info z 8.30..... nikt nawet 1akcji nie kupił dzisiaj. kolejna emisja? tym razem pewnie nie dla siebie za wkład niepieniężny tylko za żywą gotówkę ale czy jakiś naiwniak da się nabrać i wpłaci im miliony? nie sądzę.
przejście na gpw? niby po co? nawet na nc nikt nie chce kupować napompowanej już wydmuszki, co dopiero na gpw :)
ugrzęźliśmy w szambie niestety