Wydaje się, że to pewnik. Sam Gabe narzekał, że na GPW wycena jest dość śmieszna i niezrozumiała, ale na naszej giełdzie nie takie cuda się działy :) To wybicie bardzo fajne, ale teraz zjazd do bazy. Co prawda na dużo niższym obrocie, ale liczyłem na odpalenie rakiety cholerra. Może wejściu do gry Amerykanów nadgonimy jeszcze.