Forum Giełda +Dodaj wątek
Ostatni dostępny kurs:  84,00 zł , zmiana od tamtej pory: 5,60%

Re: Nowe ATH ASBIS u

Zgłoś do moderatora
Blisko coraz bliżej nawet na wyciagnięcie ręki ,jak zawsze wtedy kiedy wszyscy już kupili i wpadli w zachwyt a niektórzy a może większośc w euforię i zapomnieli ,że są na ulicy dwukierunkowej i ,że czasami zdrowy rosądek to fundament strategii ,który może uchronić aktywa przed wpadka kiedy znajdą się ślepej uliczce pychy wspieranej chciwością.( 2,618 V wydłużonej zaskoczy wielu,a wtedy podziękujecie,ale czy napewno warto gdy brak hamulców rozentuzjazmowanego tłumu - SM już sprzedaje).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 5,60% 88,70 2026-06-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.