Dnia 2022-04-11 o godz. 14:28 ~Waldi napisał(a):
> 2 stare za 1 nowa akcje
i tę 1 NOWĄ dostanie się GRATIS ???
Czy trzeba coś zapłacić ??? ILE ??
Słyszałem , że 20 gr trzeba zabulić ?? dobrze słyszałem ?
I co lepiej się będzie opłacało bardziej ?? opylić PP jak się da ?, czy łapać nowa emisję ?
Ci od FUSÓW (kawowych) obstawiają sprzedaż PP , a Ci od FUSÓW (herbacianych) zalecają zakup Nowej EMISJI
A co z tymi ze SZKLANĄ KULĄ ???