Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,82 zł , zmiana od tamtej pory: 2 687,96%

Re: Nominał to 1 PLN

Zgłoś do moderatora
Spółka jest na łasce banków a te nie wypowiedziały jeszcze umów ale zmieniły warunki finansowania. Teraz zarabiają więcej i będą utrzymywały taki stan dopóki nie wyciągną ostatniego grosza ze spółki.
W aktywach spółki ponad 150 mln PLN to wartość firm powstała przy przyjęciach czyli w przypadku upadłości aktywo o wartości 0.
Cały majątek spółki to własne produkty i pracownicy a tych jest zdecydowanie za dużo stąd kompetencyjn chaos i prowadzenie projektów w taki sposób że są straty.

Zarząd od lat był słaby. Mimo znanych nazwisk i zapewne całkiem sporych wynagrodzeń.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYGNITY 5,45% 106,50 2025-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.