Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,82 zł , zmiana od tamtej pory: 2 687,96%

Re: Nominał to 1 PLN

Zgłoś do moderatora
Firma ma 1300 pracowników ale nie każdy pracuje w jednym projekcie. Są rożne działu Public, Utilities, Bankowy i każdy z nich robi na swoje konto ale do wspólnego wora.
Kiedy jeden z działów ma projekt który ciągnie go w dół to cala firma za to płaci, tak jest w tym przypadku. Trup wypadł z szafy.
Złe zarządzanie itd itd to wszystko wpływa na to jak firma stoi dzisiaj. Pracownicy nic nie mogą , to akcjonariusze pozwolili aby firma tak działała bo oni widząc że jest źle nic nie robili. Pracownicy maja pracować a nie naprawiać firmę i zmieniać zarząd.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYGNITY 5,45% 106,50 2025-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.