Dnia 2016-04-25 o godz. 08:23 dzikibyk napisał(a):
> wsiądź po 16gr póki można a na pewno nie stracisz taka moja rada.
gdybym korzystal z rad poubieranych to dzis byl bym strzepkiem nerwow jak wiekszosc naganiaczy na wzrosty (ilu udalo sie ubrac od 2zl do 20gr?). 16gr to cena dla usredniajacego desperata (przy wk 18gr). przy wsparciu 11 gr mozna baaaardzo delikatnie zaryzykowac pod jakies odbicie choc ryzyko duze.