Dnia 2016-04-25 o godz. 08:00 dzikibyk napisał(a):
> bo twoich morderczych wysiłkach w naganianiu na spadki widać tylko ze to ty nie zdążyłeś się załapań na ten walor po rozsądnej cenie. tylko utwierdzasz mnie w cierpliwym czekaniu na lepsze notowania.
po twoich morderczych wysilkach w naganianiu na wzrosty widac, ze ubrany jestes po uszy w ten "walor" i szans na wyjscie w rozsadnej cenie masz niewiele co juz pewnie zdazyles zauwazyc. Bron wsparcia na 11gr (o ile jeszcze masz za co) bo jak nie wytrzyma to dopiero zaboli.