Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,16 zł , zmiana od tamtej pory: -36,17%

Re: No to kurs powinien wystrzelić jak z procy!!!

Zgłoś do moderatora
Tu biznes jest świetnie zbalansowany i zdywersyfikowany(linie,krainy geograficzne,optymalizacje Lerty.W tym kwartale warunki pogodowe już wszędzie ok Od grudnia kurs był utrzymywany w małym przedziale wahań pod skup(tam były specyficzne zapisy o odchyleniu od ostatniej sesji).Z dużych obrotów wynika że prócz firmy skupującej zbierały jeszcze z 2 podmioty.Pewnie tfi,które teraz muszą mieć w portfelu spółki zielonego porządku ESG. Zaczynamy nowy rozdział...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 0,12% 8,40 2024-02-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.