Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,16 zł , zmiana od tamtej pory: -36,17%

Re: No to kurs powinien wystrzelić jak z procy!!!

Zgłoś do moderatora
żeby uspokoić Twoje skołatane nerwy:
1. Cena prądu przed wojną na Ukrainie w aukcjach do energetyki chodziła po około 250zł/MWh i chłopaki wciąż zarabiali, dziś jest większa więc tym bardziej zarabiają
2. Obligacje są na stały procent i w zależności od serii ich oprocentowanie to 6% i 6,5%, więc nie mam pojęcia czym się stresujesz

Tam naprawdę siedzą bystre chłopaki i to ogarniają, jak zawsze pisałem wierzę w spółkę i nadal akumuluję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 5,93% 8,40 2024-02-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.