Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,72 zł , zmiana od tamtej pory: 226,39%

Re: No to jadę

Zgłoś do moderatora
Dnia 2024-07-01 o godz. 10:12 ~Jazi napisał(a):
> Nie spekuluj. Na walnym był Pan prezes , przedstawiciel P. Zawistowskiego i ja. Widać komu zależy. Bardzo ciekawie było. Merytoryczna rozmowa w komfortowych warunkach i atmosferze. Akcje trzymam. Jak ktoś chciałby więcej szczegółów to trzeba było przyjechać a nie tylko hejtowac na forum.

Bardzo mnie cieszy Twoje dobre samopoczucie(sam chciałem spojrzeć preziowi w oczy) - zakładam, ze właśnie taka była idea Twojej wizyty?
Ja na razie zarobiony jestem i zwyczajnie szkoda mi dniówek tracić na walne Graphena:).

Obecnie, patrząc w raport, wiem co mi potrzebne, by dalej trzymać, mam z tym czas:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HILANDER 0,86% 2,35 2025-09-23 16:48:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.