Nadchodzi odwróceni trendu długoterminowego ,po przekroczeniu 2,25 kto wie kiedy się zatrzyma .
Za wcześnie wyskakiwać żal :)
Tym razem może być wysoko ,aż się boję strzelać 3 zł to opór psychologiczny ,ostatni podwójny szczyt był w okolicach 2,80 .
Obstawiam optymistycznie tym razem i na koniec roku lub początek przyszłego 4,50!!!