Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,85 zł , zmiana od tamtej pory: 20,81%

Re: NO JA CZEKAM NA TE 75 ZETA, JAK TU OPOWIADAŁ TAKI ZNANY JANALITYK MI

Zgłoś do moderatora
RACZEJ TEGO NIE WIDZĘ BY SPÓŁKA ASSECO GWAŁTOWNIE POSZŁA W GÓRĘ, ZWŁASZCZA ŻE USA JUŻ Z LEKKA PRZEGRZANE I OPADA. TROCHE MNIE DZIWIĄ TE GAMONIE, CHOĆ ZADZIWIĆ NA GPW JUŻ JEST MNIE TRUDNO, ALE GDY NIE SZANUJĄ KASY TO MNIE DZIWI. ŻE TAK USTALAJĄ DYWIDENDĘ, BO GDY USA SPADA TO TRUDNO O DUŻE WZROSTY NA GPW. A ASSECO NIE TRAFIA W ŚWIATOWE WZROSTY, GDZIE NIEWIELKIMI PIENIĘDZMI MOŻNA BY WYKREOWAĆ TAK ZE +25%, I TO MNIE DZIWI, A WAS INWESTORZY? NO GDYBYM TO JA USTAWIAŁ TO PRZY TEJ KASIE UZYSKAŁ BYM OKOŁO 97 ZŁOTYCH ZA AKCJĘ ASSECO, A TU 75 ZETA TO NIEOSIĄGALNA WARTOŚĆ, JAK Z PRZEKĄSEM PODAŁEM TROCHĘ CZASU TEMU.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL 2,97% 86,80 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.