Dnia 2011-10-13 o godz. 12:04 ~bankrut napisał(a):
> Dnia 2011-10-13 o godz. 11:42 ~bankrut napisał(a):
>
> Dnia 2011-10-13 o godz. 09:10 ~aaski52 napisał(a):
> >
> jak wyżej, i to nie koniec ...!!!
> tylko frajerzy dali
> się nabrać na te wzrosty
> cholerna spółka tylko boryszew jest ok
tam gdzie siedzi ścierwo gemowskie dupa blada