Dokładnie tak będzie . Znowu będzie płacz tych co zostali na peronie .
Teraz można dobrać naprawdę w rozsądnych pieniądzach .
To że będzie drożej w najbliższym czasie jest pewne.
Ale tak to jest , jak jest okazyjna cena to każdy patrzy i kupić nie kupić.
Za chwilę będą sobie z gardeł akcje wyrywać PKC.