Zapomnieliscie jeszcze dodac w swoich delikatnych sugestiach odnośnie komunikatu nastepujacej mysli.
"Mysle, ze trzeba sprzedawac Miraculum i ratowac swoj kapital. Cena coraz nizsza, brak jest kupujacych. Nikt juz nie interesuje sie bankrutem a długi coraz wieksze. Lepiej zarabiac na innych spolkach bo tutaj wielka ucieczka"
Napiszcie tez cos o duzych pakietach, ktore ludziska sprzedaja. Do godziny 9.20 przemielił sie poteżny pakiet 9820 akcji. Warto o tym napisac.