Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: 10,00%

Re: No i jesteśmy w punkcie wyjścia

Zgłoś do moderatora
Moim zdaniem nie ma żadnego sensu tu tkwić. Nie wiem ile masz akcji, ale podejrzewam, że nie będziesz szans miał ich sprzedać więc twoje pytanie staje się retoryczne, po prostu musisz tu tkwić, tak jak ja. Wprawdzie pod koniec roku udało mi się oddać 18k, następna szansa pewnie za ok. rok albo już wcale. Na tym biznesie, pseudo doradczym to tylko agonia. Za jakiś czas pewnie kolejna emisja ratunkowa, znowu ją przejedzą i tak w kółko.
Chyba że pójdą w coś zupełnie nowego, ale tu rodzi sie kolejne pytanie - skąd na to wezmą pieniądze?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARI -12,00% 0,22 2020-02-27 15:44:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.