Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,20 zł , zmiana od tamtej pory: 2,13%

Re: No i jak tam DLC ---mizernie 123 Miejce na steamie --to gorzej niz W

Zgłoś do moderatora
No tak ----faktycznie 6 K sprzedanych kopii WS po TYGODNIU---- to PLW podaje po 72 H i dlatego mi sie pomyliło ---wiec doprecywowuje .

generalnie GSS --już ma 170 Pozycję na Steamie

DLC --TIDAL WAVE--- ma 280 Pozycje na steam --3 dni po premierze.

wobec tego Dochodowosć DLC + spzredazy GSS ---jest podobna jak WS ---- Z tym że przy Winter survival czła kasa NETTop trafiała do spółki ----a w przypadku produktów GSS i ich DLC---- to po potrąceniu prowizje steama --podatków regionalizacji ceny itp ---czyli OD DOCHGODÓW NETTO -- DRAGO dostanie tylko ok 40% ---bo jeszce musi sie dzielic INNYMI ----tą nawte niewielka w sumie kasą z debiutu DLC i troche podbitej sprzedaży GSS.

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 13,83% 28,80 2025-11-07 10:07:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.