Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,63 zł , zmiana od tamtej pory: -8,99%

Re: No i 1/3 kapitalizacji

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-17 o godz. 07:17 ~Lol napisał(a):
> Wiesz ile jest warty ten komunikat o wekslu? Tyle co przystawiona czerwona pieczątka KRD na fakturze. Chcieć kasę 25 sierpnia to sobie mogą a i tak nuestety będą dochodzić 3 lata w sądzie.

Zgadza się, ale giełda dyskontuje przyszłość!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -0,52% 0,58 2022-11-30 16:32:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.