Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,60 zł , zmiana od tamtej pory: 0,94%

Re: No dobra, przedłużyli umowę z Żabka i PP

Zgłoś do moderatora
Hehe, ja już na plusie 10%, ale czekam na 100% :P

Jak dobrze pamiętam, w raporcie pisali, że niedługo podadzą info o nawiązaniu współpracy z nowym podmiotem.
Więc powinno tu być przyzwoicie, ale największe nadzieje wiążę ze współpracą z PP w zakresie tych automatów paczkowych...
Przecież to jest taki potencjał... Automat paczkowy przy każdej Biedronce, przy każdej placówce PP... Roboty i pieniędzy byłoby od zaj..... Ale niestety idzie to mega topornie, jak zresztą przystało na podmiot państwowy :/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POINTPACK 0,23% 43,00 2023-09-22 09:02:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.