Może i masz rację, ja jednak nie kalkuluję maski po 0,28EURO, po tyle w hurcie nie chodzą. Moim zdaniem cena sensowna teraz to 0,11-0,17 EURO w hurcie max. Ten rynek jest dziki i bedzie bardziej. prezes o tym mowil, brak certyfikatow i zanizannie ceny. Zysk 0,8 groszy na sztukę to optymistyczne. Marza mozę 30% jak w obuwiu i ile dobrze pamietam. Merytorycznie patrzac zyski sa, ale nie takie optymistyczne.