Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,04 zł , zmiana od tamtej pory: 113,82%

Re: nieoczekiwane

Zgłoś do moderatora
Oj sloma ci wystaje z butow. Prosty to ty jestes jak drut. Ty masz ze 100 zl i skaczesz sobie ze spolki na spolke jak zobaczysz pare % wzrostu Ja moge pozwolic sobie na inwestycje i czekam na godziwe zyski. Ale wypisuj sobie glupoty. Kto ci zabroni.

Odezwe sie po debiucie gry. Szkoda czasu na takich ynwestorow z bozej laski.

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE 0,00% 6,50 2021-09-22 09:59:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.