Podobno, niektórzy analitycy-wróżbiarze przewidują zjazd WIG do 1600pkt (drugie dno kryzysu). Wszystko jest możliwe, a więc również to, że fundusze zaczną wyprzedaż. Niemniej jednak TFO powinno być oazą spokoju. Tutaj funduszy już nie ma, a perspektywy znakomite. Biorę pod uwagę jedynie popuszczanie w gacie paru rekinoleszczy.
Pozdrawiam,