Dnia 2009-06-22 o godz. 21:17 ~skubi napisał(a):
> wypada tylko mieć nadzieję, że już nie znajdą się idioci,
> którzy Wam sprzedadzą poniżej 3,60...
btw... mam troche
> ponad 6 kilo... jak któryś chce to popchne za 20
> zeta/sztuka...
oddasz leszczu po 3 zetale