Prezesi na danks i są i novina są pod wpływem pomysłów osy
To wszystko jest nastawione na wielki kant z wyrolowaniem drobnych..na danks była obietnicą dywidendy, później emisję, brak dywidenu i później propozycja dodruk ale tylko dla Zarządu I po co ie 10 gr beż pp
Tam jeden p. Ruszała z 5% zaskarżył sprawę do sądu i nie odpuszcza
Zapiszcie się na walne noviny, zobaczycie twarz osy i jaki to jest zimny i cynicznh czlowiek
To też nie chodzi o sympatię, tylko dobre obyczaje
Ci ludzie nie mają żadnej godnsci,
U nich oszukać to not big deal, będą się tłumaczyć że na new connect to standard
Dobrze jednak ze sa jeszcze sądy
Może ktoś przystapuje to skandaliczne zapędy i okropna etykę biznesowa