Scenariusz nr. 1,2,3 ....itd. czekamy na wyniki 15.11.23 będzie wiadomo co spółka warta . A na tym odbiciu na amerykańskim rynku to nie wiem czy na bułkę zarobisz na tej spółce , a najpewniej nawet nie zareaguje. Jak dla mnie nic nie warte twoje scenariusze. Wyniki , umowy i tylko tyle i aż tyle ruszy tu kursem .