Jak to widzę dalej"
1. Amerykańskie giełdy powoli ruszają w górę i reszta rynków też..
2. Amerykanie oscylują wokół podanego poziomu do pierwszej połowy następnego tygodnia z uwagi na moźliwość eskalacji konfliktu w strefie gazy, nasz rynek wykona małą korektę i wtedy dopiero wszyscy up...
Bardziej prawdopodobny scenariusz nr 2.