Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,47 zł , zmiana od tamtej pory: 20,13%

Re: NIE ODDAWAĆ PONIŻEJ 30!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-04-15 o godz. 10:00 ~dd napisał(a):
> Dnia 2021-04-15 o godz. 09:55 ~Gregg napisał(a):
> > Pieniadze płyna od nerwowych do cierpliwych! - stare giełdowe porzekadło.
> > > Rodzina McGovern (m.in. AmRest; CCC) nie kupiła 10% akcji by sie pukac na NewConnect pakiecikami po 50 akcji.
> > > Grajcie jak ci NAJWIĘKSI. Oni teraz skupują....
> > > Od wczoraj przemieliła się olbrzymia ilosc akcji, a kurs wciąz z poziomu DEBIUTU!
> > >
> >
> > > Nic Wam to nie mówi? Te akcje nie znikły - ktoś je po tej cenie w takiej ilosci OBJĄŁ!
> > >
> > > Łączcie kropki!
> >
>
> Nie panikuj , pewnie jak akcję nabędzie rodzina Adamsów to kurs wystartuje ;;))

Wracaj dzieciuchu do oglądania swoich bajek z Adamsami. Nie przeszkadzaj dorosłym. Sio!...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LEGIMI 2,40% 34,20 2025-10-10 09:48:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.