Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Nie dajcie się wykiwać !!!

Zgłoś do moderatora
Też tak uważam. Ktoś małym pakietem pociągnął w dół. I tak po prostu zostało. Popatrzcie na obroty, w pierwszej części dnia nie były za wielkie. Teraz trochę się ruszyło. I być może dzień zakończy się wysoko - przy takich obrotach w zeszłych tygodniach kurs mocno rósł. Na razie widzę, że oporem jest 19.50.

Gratuluje też tym, którzy kupili po 19.00? Mogliście za chwilę nawet sprzedać, gdy było ponad 20.00!

Co więcej, to bardziej moim zdaniem pod 1Q, ponieważ uważam, że będzie słaby. Zima bardzo długa, ludziom trzeba płacić, a pracy mało. Dopiero pierwsze półrocze powinno dać bardziej wyraźny sygnał.

mic49

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLAQUA 0,00% 3,89 2013-10-17 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.