Się nie wyśmiewam tylko jest to trochę infantylne, wplacileś 13 000 PLN i jęk, a na pewno jestem mega grubasem w porównaniu do Ciebie. Znam uczciwych ludzi, którzy raz zarobilo, raz stracili i tak nie męczą buły, jak Ty nas raczysz od pewnego czasu. Znam też zwykłych uczciwych ludzi którzy dzisiaj są milionerami, ale to nie osoby, które jeczą i co chwilę zmieniają spółki. Skoro nie położyłeś wszystkim jedna kartę to na Twoim miejscu wybrałbym spółkę bardziej zdywersyfikowaną pod kątem ilości gier np ULT lub FOR lub TEN. Rozpoczyna się na VAR gra pod Ovid i kolejny impuls raport, kolejny Giants Uprising. Moim zdaniem zarób na VAR i odpuść giełdę, bo to nie dla Ciebie