Adasiu, nie martw się, Ja kupuję. A tak mam że jak kupię to zarabiam, No nie wiem czy 3,42 byś miał na + bedzie szybko, może za miesiąc... ale będzie.
Nie martw się
A teraz na 2 poproszę, no :), albo jakoś tak..
A może w piątek kupię? po 1,9?
Adaś43 ja przez ciebie się zdecydować nie mogę!!!!
Coś ty ze mnie zrobił Adasiu!!!