Wcale się nie zdziwię, jak przetarg zostanie unieważniony lub nierozstrzygnięty i wtedy Newag wyjdzie na tym najlepiej zajmując się bieżącymi super dochodowymi zleceniami. Bo KDP wcale nie byłby tak dochodowy jak EZT-y, hybrydy czy zwłaszcza lokomotywy. A ryzyk od groma i ciut ciut.