Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Netwise podsumowanie!!!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Małe sprostowanie. Znając jkl zaraz mi to wytchnie. Napisałem; "Taki akcjonariusz w dzisiejszych czasach to skarb. Dzięki nim firma może przejść suchą nogą przez rynek finansowych i popaść w WIELKIE "G........" jak wiele innych firm"


Powinno być: "Taki akcjonariusz w dzisiejszych czasach to skarb. Dzięki nim firma może przejść suchą nogą przez rynek finansowych i NIE popaść w WIELKIE "G........" jak wiele innych firm".

Jeśli to nie trafi do Ciebie jkl, to jak chcesz możemy porozmawiać merytorycznie na forum o spółce jak chcesz, bo chyba do tego służy forum. Prawda?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.