moja pierwsza myśl dzisiaj, gdy spojrzałem na wykres, to:
"ktoś sprawdza stop-lossy".
(potem się zastanowiłem i... pomyślałem: "taaaaa, na digitalu stop-lossy..jasne..")
nic, czekamy, choć... lepiej żeby urosło 100% od 1.6 zł, a nie od 1 zł...
potencjał jest.
50/50 - albo będzie dobrze, albo nie :-)