Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,94 zł , zmiana od tamtej pory: -55,78%

Re: Nemesis

Zgłoś do moderatora
Dzieciaki zagrywają się w Among US bo - pomijając koncept - to prosta, mobilna i darmowa gra. To ma się nijak do Nemesis, gry na PC, za którą trzeba będzie zapłacić 20-30USD, jeśli nie więcej. Nemesis powinna pozostać wierna swoim założeniom. Jeśli zrobią kopię Among US lub wprowadzą zbyt dużo podobieństw przegrają z ...Among US. Zresztą czytając komentarze na youtube można zauważyć, że wielu graczy liczy na solidną jednoosobową rozgrywkę w klimacie Aliena.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS 4,00% 1,30 2022-06-23 10:09:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.