Dnia 2020-05-07 o godz. 00:24 ~Nowa napisał(a):
> Ja Ciebie chyba pamiętam za czasow gdzie Termo chodziło po 90 gr. Lata temu... Jak widać spółka ma dalej gdzieś akcjonariuszy... Ja tu umoczylam parę lat temu, może teraz im się coś uda
Wspominamy "leo", cieplutko wspominamy :) :)
link