http://grupa-cwd.pl/systemy-odzysku-z-ciepla-odpadowego/
Na rynku działa wiele małych i większych firm które realnie działają w branży. A t2p? Co ma takiego czego inne firmy nie mają? Technologie teoretycznie lepsza której póki co nikt nie chce. Przesypiają temat i tyle. Nie wiem jaki sens wchodzić na giełdę. Kosiński wyszedł na tym najlepiej