Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,52 zł , zmiana od tamtej pory: -55,71%
Dnia 2021-04-22 o godz. 18:21 ~hmmmm napisał(a):
> no i???chciałeś zabłysnąć??

- ja? Absolutnie! To profesor CIACH chciał i ... zabłysnął!
No szkoda, że już się nie udziela :( a efeky widzimy po nano kursie :(;(
Ja zaś mam tyle do fleszów tym co na forum Bankiera
( o ile moder mnie nie usunie ;)
...a jaki jest efekt tych wszystkich CIACHa zajadek wszyscy widzą po kursie, więc może jakiś nowy SUPER pomysł przed faktem dokonanym?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NANOGROUP 5,16% 2,44 2026-06-26 16:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.